ΟΙ ΕΝΝΕΑ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

Πέμπτη 23 Ιανουαρίου 2020

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στην αίθουσα τελετών του σχολείου μας κόψαμε τις βασιλόπιτές μας. Η χαρά των μαθητών δεν περιγράφεται, ιδίως αυτών που κέρδισαν το φλουρί. Κάθε τυχερός μαθητής πήρε το δωράκι του από τον πρόεδρο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων κ. Λεωνίδα Φοντριέ καθώς και πολλές ευχές τόσο από τον Διευθυντή του σχολείου κ. Γ. Ψάνη, όσο και από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας. Ακολούθησαν οι πίτες  των δασκάλων και του προσωπικού. Ακόμη μια φορά το σχολείο μας γέμισε χρώματα και αρώματα.

Την εκδήλωση μας τίμησαν με την παρουσία τους ο Αναπληρωτής Συντονιστής εκπαίδευσης κ. Δ. Γιαννικόπουλος, καθώς και ο κ. Λεωνίδας Φοντριέ πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.20200123_124911-scaled

Τέλος ο κ. Ψάνης, ο διευθυντής μας, ευχήθηκε σε όλους καλή χρονιά με υγεία και αγάπη !

Άντε και του χρόνου!

Γράφουν οι εκπαιδευτικοί: