ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι η Θεατρική Ομάδα «Πάροδος», θα βρίσκεται   στο σχολείο μας,  για 4ημερες καλλιτεχνικές εκδηλώσεις.  Στόχος της πρότασης των τετραήμερων εκδηλώσεων, θα είναι η ψυχαγωγία των μαθητών του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού,  μέσα από το θεατρικό παιχνίδι, τον χορό, το τραγούδι και τη δημιουργία μίας ολιγόλεπτης ταινίας.

Η  Αχιλλοπούλειος Σχολή σας προσκαλεί το Σάββατο 6 Μαΐου 2017 και ώρα 12:30, στο χώρο του σχολείου, για να σας παρουσιάσει  τις δημιουργίες της Θεατρικής Ομάδας «Πάροδος» με τους μαθητές.

???? ??????

?????? ???? ??? ?????? “Parodos”  ????? ?? ???????   ? ??????? ??????   ???? 4 ????..  ????? ??? ??????? ????????? ????????? ?????? ??????? ?????? ???????  ?????? ???? ????.

?????? ?????  ??????????? ?????? ??? ????? ??????? 6 ???? 2017 ?? ???? ??????  12:30? ?? ???????? ?????? ????????? ???????? ?????? “Parodos” ?? ??????.